| Zale6 a întrebat:

Am aproape 18 ani si am barba doar ca un cioc si mustata iar pe obraji am cateva fire pe o parte mai mult decat alta laughing DECI vreau sa creasca ca lumea.(cacofonie...viata)
Am auzit ca uleiul de rechin ajuta...e adevarat? daca da explicati-mi si mie cum se foloseste.

1 răspuns:
| Osirius a răspuns:

Uleiul de ricin se foloseste pentru parul de pe cap prin aplicarea propriu-zisa sub forma de masca.
Nu stiu daca e chiar eficient pentru barba si oricum nu cred ca rezisti prea mult cu uleiul ala pe fata tongue. Iti pot recomanda totusi sa de barbieresti mai des, dar daca genetic esti mai putin paros...asta e. Cand o sa ai prea mult o sa-ti para rau dupa zilele alea "neparoase" laughing