| anonim_4396 a întrebat:

Am aproape 20 de ani.Si nu am avut un prieten pin acum, nu stiu de ce? Poate e de vina aspectul fizic desi nu as spune ca sunt ft urita, dar desigur nu sunt cea mai frumoasa. Ce sa fac? De fiecare data cind ma indragostesc aflu ca baiatului ii place alta fata.

5 răspunsuri:
| St!L a răspuns:

Rabdare, rabdare! Dragostea intotdeauna vine cand te astepti mai putin. Tu trebuie sa crezi ca intr-o zi vei intalni o persoana potrivita pentru tine.

| EUSIATIT a răspuns:

Deci sa inteleg ca ai complexe. daca nu incerci sa scapi de acest lucru si de increderea in tine nu vei reusi nimic in viata sau poate esti si orgolioasa deci se intimpla ceva cu tine. analizeaza te si ncearca sa te corectezi ok hai fii optimista si mergiu inainte capul sus

| myckey a răspuns:

Poate pana acum ti ai ocupat timpul cu altceva si ai uitat de tine ...incearca sa iesi cat mai mult, sa ti faci din ce in ce mai multi prieteni si pana la urma o sa iasa ceva fix de unde nu te asteptihappybafta multa! si sa nu te mai gandesti vreodata daca esti sau nu urata! nici o fereie nu i urata! trebuie doar sa inveti sa ti pui in valoare punctele forte happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai sa accepti asta mereu ai sa ramii singura.Ai curaj si, la inceputul oricarei relatii, aminteste-i si de asta si mai ales de faptul ca nu vrei sa mai ai deceptii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice om are defecte la fel cum orice om este frumos in felul lui si are farmecul lui unic.nu cred ca asta este problema.si multi bietzi au problema asta. cand vrei cev nu o lasa balta dupa prima incercare fii mai ambitzioasa si lupta pentru acel ceva. si incearca sa alegi cu mai multa atentzie persoana cu care ai vrea sa fii impreuna gandeste`te la ce fel de fata esti tu si ar trebui sa incerci sa fii cu cineva apropiat ca personalitate