| Ađııa a întrebat:

Am auzit azi la Kiss fm o melodie care era cantata de o fata, era mai ritmata asa...si canta parca in spaniola thinking nu mai retin niciun vers straight face ma puteti ajuta? puppy dog eyes va rooooog! [-o

Răspuns Câştigător
| Bebelushaaː a răspuns:

Alessia-Boro na suo po :-?
Desi asta nu e in spaniola
Sau : Righi - Havana Loca
http://www.youtube.com/watch?v=yziJuHNjGwY&feature=related

Sincer nu stiu la ce melodie te referi.
Daca iti mai aduci macar un vers aminte, spune`mi si voi incerca sa te ajut :).
Pupici :*

2 răspunsuri:
| Ađııa explică:

Alessia-Boro na suo po asta e mersii big hug nu mai stiam big grin stiam ca e in alta limba da` am auzit`o la sfarsit...si nu intelesesem. mersi >big grin

| Bubbles a răspuns:

Posibil sa fi fost- belinda ft. pitbull - egoista