| SweetCandy a întrebat:

Am auzit azi o stire cum k o mama si-a mancat propriul copil... da din nefericire ati citit corect...

http://www.caon.ro/......8-10342293

eu una sunt socata...
voi ce parere aveti?

:((

Răspuns Câştigător
| JackieSue a răspuns:

Pe asta n-o stiam...si nici nu mi-o imaginam.Cum sa-ti MANANCI copilul. Unde-i simona patruleasa. O data in viata se potrivea SOC-ul ei.SOC!

23 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Aia nu e mama...straight face

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Am auzit stirea pe protv... Stiu ca m-a amuzat cand spunea prezentatoarea "va avertizam ca urmeaza imagini care s-ar putea sa aiba un impact negativ"... Nu am inteles de ce tin sa le arate... Ce parere am... nu mai am... nu ma mai mira aproape nimic...

| Marii a răspuns:

Poate era femeia satanista si era ziua de mutilat copiii. laughing

Oricum femeia aceea era cu capul rau de tot. nu merita sa traiasca.

| JackieSue a răspuns:

Pe asta n-o stiam...si nici nu mi-o imaginam.Cum sa-ti MANANCI copilul.Unde-i simona patruleasa.O data in viata se potrivea SOC-ul ei.SOC!

| JustMeFlory a răspuns:

Doamne Fereste! O mama normala nu ar fi facut lucrul acesta! Chiar ca socant!:O

leonardk
| leonardk a răspuns:

Inimaginabil. In capul meu nu incape asta. Refuz sa cred.

| kitty_8919 a răspuns:

Sunt socata oare cum a putut acea mam sa faca lucrul acesta eu sincera sa fiu nu sunt in stare sa omor o musc ca imi este mila de ea da mananc un copil nevinovatcrying

| mami a răspuns:

asemenea comportamente pot aparea dupa nastere,, dar aceasta femeie sigur este bolnava mintal, alta explicatzie nu gasesc la asemenea fapta

| mami a răspuns:

asemenea comportamente pot aparea dupa nastere , ,dar aceasta femeie sigur este bolnava mintal , alta explicatzie nu gasesc la asemenea fapta

| yadora a răspuns:

Pentru ce i-a dat dumnezeu un copil?! Pentru ce mai traieste ea pe acest pamant?! Daca a avut discernamant atunci cand a facut acest lucru oribil si stupefiant inseamna ca nu are constiinta, nu are inima umana, nu are ce mai cauta printre noi muritorii de rand...pentru asta as da aceeasi sentinta, ca sa vada cum e sa fie si ea mancata de vie...

| mariutza a răspuns:

straight face...mama? niciodata...cum sa iti decapitezi copilul si dupa aceea sa mananci din el...trist sad

| viki a răspuns:

E nebunastraight facecum sa faci asa ceva?

| Lary a răspuns:

Doamne...acea femeie nu se poate numi om.

| alle_1861 a răspuns:

Din nefericire este adevarat sad am vazut si eu la TV. Femeia aia nu se poate numi persoana. Si chiar ca este socant straight face

| diavolitza a răspuns:

OMG nu poate fi adevarat nu o sa pun intrebarea "aia e mama?" ci "aia e om?"

| BuMeRaNg a răspuns:

Wow...am ramas fara cuvinte deci...nici nu mai stiu ce sa zic...parca ar fi o intamplare desprinsa din filmele acelea interzise copiilor sub 18 ani.sau cel putin asaa ar trebui.happy...deci...din nou zic.nu am cuvinte sa descriu...

| CiuFix s.a luat de pokemoneala a răspuns:

Aia nu e mama...este o nebuna... fara suflet...care ar trebui sa fie dusa la nebuni...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai visati la america?
Acolo sunt cei mai multi nebuni din toata lumeahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@criticul: gresit, acolo nebunii au arme tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wwwwaaaaaaawwwww ce d-ne iarta-ma aia chiar nu e mama d-ne ai mila ce am mai auzit si eu sa manance o mama pe copilul ei:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cryinghhiiiu ce mama e aiasadd-ne iarta-ma asa ceva nu am mai auzitcrying

| anaros a răspuns:

Vai de mine! :o