| zuziOoO a întrebat:

Am auzit ca daca nu mai esti virgina nu iti mai apar cosuri pe fata, e adevarat?

Răspuns Câştigător
| GreenEyed a răspuns:

Faza era ca te opresti din crestere si corpul iti imbatraneste mai rapid.Crezi ca merita?

6 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Nu neapărat. Te opreşti din creştere.Coşuri o să îţi apară dacă nu te speli pe faţă.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Da, dar nu icerca!

| Skm a răspuns:

laughing) Pe bune? Nu ai văzut FEMEI care să aibă coşuri?! Damn it!

| AppLLe a răspuns:

Da este adevarat! Doar ca nu merita, cum spune si GreenEyedGirl. Corpul se opreste din crestere!

| AannA a răspuns:

Iti dispar doar cosurile pubertatiibig grin

| Nimic_Marina_1910 a răspuns:

In pnm cumpara-ti o crema