| onutzaskumpik a întrebat:

Am auzit ca la nu stiu cate like-uri pe facebook sau pe youtube iti dau nu stiu cati bani... E adevarat? Daca e adevarat la cate like-uri se da si cati bani?

3 răspunsuri:
| PewDyePye a răspuns:

Ca sa fii sigura poti trimite un mesaj Staff-ului de la Facebook sau Youtube.

| bloodyhell a răspuns:

Pe facebook nu primesti dar pe youtube da, doar daca esti in parteneriat cu site-ul.

| Robieski a răspuns:

Nu este adevarat! se spune asa numai ca sa au mai multi oameni pe acele sisteuri! funda?