| Roxett a întrebat:

Am auzit ca pentru a disparea alunitele de pe corp pot folosi bicarbonat de sodiu. Este adevarat? Daca da, cum se foloseste?

Răspuns Câştigător
| yhsay a răspuns:

N-am auzit pana acum de aceasta metoda dar sincer, n-ar trebui sa faci experiente pe ele din auzite. Cel mai bine te duci la doctor sa ti le examineze, sa vada daca-s cangerigene si daca se poate, sa ti le scoata cu laserul. Si te inteleg daca te streseaza multitudinea lor, si eu am zeci pe maini, piept, fata din cauza soarelui dar asta e.

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Uita`te aici si vei vedea : http://oanadotro.wordpress.com/......(verisoara mea a facut tocmai asa cum scrie aici si este multumitaa `! )

---> Numai bine! :o3

| yhsay a răspuns:

@ Andarock : acela este un scrub si articolul respectiv nu are nici o treaba cu intrebarea lui Roxett.