| Spintecatorul a întrebat:

Am auzit ca pentru a scapa de cosuri si puncte negre te poti duce la cosmetica. Intrebarea mea este, cum ti le indeparteaza?

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ti le stoarce cumva.Am o prietena care a fost si dupa aceea a ramas cu niste semne oribile pe fata cel putin o saptamana.Eu iti recomand sa nu te duci la cosmetica, ci sa incerci tu sa le indepartezi cu diferite produse.Incearca Zynerit.

| hamsterx a răspuns:

Exact cum zice dada :) http://www.saloanelewhynot.ro/salon_berceni_cosmetica.php
iti recomand saloanele why not.nu sunt numai in berceni sunt mai multe zone. uite acolo unde scrie curatare ten. te pup:*

| Ruxyana a răspuns:

Ceautongue
prietena mea a fost ca sa scape de ounctele negre.happy.
mi-a spus ca te baga la un aparat care tii le stiarcewinking...doare un pic dar meritawinking
succeswinking

| marcel_5462 a răspuns:

Da ai auzit bine, te poti duce la cosmetica.a...si cum ti le indeparteaza? simplu, unul cate unu

| alexandra_7131 a răspuns:

Pai...depinde (poate sa iti inmulteasca cosii sau sa te trateze, eu cred ca este ceva ce va trece odata cu timpul, ar ttebuii sa te pastrezi naturala in perioada asta, astfel it vor disparea mai usor. Dar punctele negre...hmmm, in cazul lor ar trebui sa consulti un dermatolog.

| Daniutza a răspuns:

Storcandu-le.

| dada_2571 a răspuns:

Ei bine, "procedeul" se numeste tratament. Din cate stiu, mai intai te pune sub un aparat cu aburi ca sa ti se deschida porii, apoi iti scoate toate punctele. E recomandat sa mergi in weekend pentru ca in primele doua zile o sa ai fata cam rosie, dar e foarte bine sa mergi la cosmetician. Daca vrei, trimite-mi mesaj privat si iti dau numarul unei cosmeticiene foarte bune in Bucuresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le stoarce cu patentu' laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea stiu multe despre cosurihappy.