| MiruuuPoate a întrebat:

AM auzit ca pentru cresterea parului e foarte bun uleiul de ricin. Ati incercat? Stiti de unde as putea sa iau unul? Stiti si alte metode?

Răspuns Câştigător
| Uza a răspuns:

Si eu am incercat uleiul de ricin,si sincer nu am obsedat nici-o accelerare a cresterii parului dar in schimb mi-a ingrijit parul, mi-a schimbat textura( eu il aveam foarte aspru, tare si cand il foloseam, imi faceam o masca cu mai multe ingrediente il aveam mai moale).
La farmacie il gasesti si e foarte ieftin, maxim 10 lei cativa ml.
Mai exista si sampoane si tratamente pentru acest lucru dar nu le-am incercat.
Eu imi ingrijesc parul cum pot eu mai bine si astept sa-mi creasca in mod natural.