| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca Puya a muri... E adevarat?

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Nu,nu e adevarat.Stai linistit/a!

6 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Doamne cate lucruri se inventeaza!

Nu, nu este adevarat.
A lansat o melodie noua de curand, deci n-are cum sa fie mort.
Melodia se numeste ''Sus pe bar...''. Dar mie nu pre`imi place! sad

Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes

| Fillaide a răspuns:

Da,cred ca a murit de cateva ori in ultima luna laughing

| medgirl a răspuns:

Nuuu

| Triixiie a răspuns:

Thx love struck la totii.Va dau vot

| Dragon01 a răspuns:

Unde nua r da domnul sa ne scape de un asemenea comercial ce a facut de ras hip-hopul romanesc? Tipul asta care este ascultat azi de manelisti.

| Ralucutza15 a răspuns:

Nu este adevarat este un simplu zvon pentru a speria oamenii.Si mie mi-a trimis un coleg linkul cum ca puya ar fi murit intr-un accident de masina si cand am dat pe link ce sa fie...o fata urata a unui mosneag care tipa...chestii dinalea care te sperie.deci stai linistita. Puya e teafar si nevatamatwinking