| briana a întrebat:

Am auzit de oreteta pentru cresterea si indesirea parului cu ceapa si usturoi dar nu prea stiu ce trebuie sa fac cu aceste ingrediente si daca mai trebuie altceva.
Cine ma ajuta?

1 răspuns:
| Mt26 a răspuns:

Singura solutie pentru a avea un par de invidiat este si va fi: PRODUSELE NATURALE. Pe primul loc este,uleiul de ricin,care face minuni reale, apoi uleiul de masline, galbenusul de ou,berea, iaurtul. mierea de albini naturala, deci mastile tinute peste noapte, apoi spalatul cu apa de ploaie, cu zeama de lamaie sau otet natural! O sa vedeti cum creste si se regenereaza in doar cateva saptamani! Deci, rabdare si perseverenta! big grin