| mardeamor a întrebat:

Am auzit o melodie care incepea gen andra abelia. ceva gen house dar frumos.stie cineva melodii in genul asta poate o gasesc msslove struck

2 răspunsuri:
| Yana a răspuns:

@raresica : Tu ori nu vezi, ori esti setat/a pe funda laughing. Adelina voia niste melodii GEN abelia, nu cauta melodia asta in sine, melodie care se poate gasi efectiv printr-un singur click.

@adelina: Nu stiu despre ce melodie zici tu. Scuze, pentru ca nu te pot ajuta si cu toate acestea am intervenit. Am facut-o doar pentru a-i atrage atentia lui raresica/raresicai.

[Yana]