| anonim_4396 a întrebat:

Am bagat la pariloto fotbal... si am uitat ce echipe am pustongue

Nu stiti cum pot afla ce echipe am pus daca stiu codurile?

dau funda plzz
raspuns repede!

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Intri pe http://pariloto.ro/ si acolo ai lista cu toate meciurile si codurile lor. Daca pe site nu mai sunt meciurile din ziua in care ai pus tu biletul, te duci la agentia de pariuri de unde ai pus (sau oricare alta, nu conteaza) si ceri lista cu rezultatele din ziua in care ai pus tu meciurile, iar pe acea lista vei vedea codurile si rezultatele, destul sa vezi daca ai castigat sau nu, nu conteaza neaparate pe ce meciuri ai pus, conteaza sa iti iasa asa cum ai pus tu pe bilet.

1 răspuns:
| Cioco_Gaby_1982 a răspuns:

Am bagat la pariloto si am uitat ce meciuri am pus