| GraveDigger91 a întrebat:

Am barba, și vreau să mă bărbieresc cu BIG-ul, prima oara m-am dat cu o mașină specială. Acum întrebarea este: Daca dau cu BIG-ul creste mai repede barba?
Cum sa fac sa nu mai irit după?
O să îmi iasă multe coșuri in zona respectiva?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Da, va incepe sa creasca mai repede iar firele de par se vor ingrosa!
Cum faci sa nu te iriti? Nu ai ce face! La inceput toti am trecut prin asta, cu timpul pielea se va obisnui! Important e sa te dai cu o lotiune dupa barbierit, te vei simti mai bine!
Cosuri? Poate da, poate nu, asta depinde de tenul fiecaruia dar in cele mai multe cazuri ies cosuri!

1 răspuns:
| drogh a răspuns:

Cu bigul sa stii ca are o crestere mai rapida... Recomand o masina specialawinking Si cel mai bine ar fi ca dupa ras sa te dai cu un after shave sa fii sigur ca nu te infectezi si de asemenea reduce din iritatii. Poti sa folosesti si lotiuni de genul (Nivea Men, Gerovital etc)
O zi buna!