| V.v a întrebat:

Am cam facut o mica mare prostie, sa incep cu inceputul : Acum 7 luni cea mai buna prietena a mea a murit intr-un accident de tren ( eu am fost de fata), acum o saptamana o fata din scoala mea s-a dat drept mine pe internet si tot vorbea despre cat de rau ii pare ca "prietena ei cea mai buna" nu mai e si cum ca ea a fost la locul accidentului. Lucrul asta m-a suparat foarte tare, asa ca am sunat-o pe A., m-am prezentat ca un om pasnic ce sunt laughing si i-am cerut explicatii (tot pasnic). Zicea ca nu ma cunoaste si mi-a dat-o pe mama ei la telefon, i-am explicat si mamei ei ce se intampla si femeia se apuca sa ma injure. Dupa cateva minute primesc un mesaj "Sunt mama lui A. si luni te prezinti la director." In primul moment m-a bufnit rasul, dar la ce oameni exista in ziua de azi imi fac griji.

Acum urmeaza intrebarile mele :
1. Daca vine maicasa la scoala si se duce la director, ce poate sa mi se intample?
2. Cat de proasta sunt ca am fost pasnica si nu am recus la amenintari?
3. Ce a-ti face in locul meu?
4. Cat de tare am dat de dracu?
5. Are directorul vreo imputernicire sa ma sanctioneze pentru asta? Totusi nu ar trebui sa-l interseze ce fac in timpul liber.

Mentionez ca la telefon maicasa nu a vorbit ca un om foarte destept [ " Du-te dracu fa ratato"]

>Multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| -=AleCS=- a răspuns:

1) Nu are ce sa iti faca doar nu erai la scoala cand s-a intamplat nu este problema directorului, si eu am partit ceva de genu cu una dusa. am trimis un banc la toata lista si era putin cam deplasat, da face mama lu' una ca ce ii trimit asa prosti la fica'sa si sa ma zice la director... ete flosh i'am zis cate-va si i'am dat ignor

2)Eu cred ca ai procedat bine... ea este salbatica daca vorbeste in halu' asta

3)Daca asi fi in locul tau asi face ca si ea... i-asi zice cate-va din fundul sufletului sa nu ma mai uite

4)Nu se intampla nimic nu poate sa iti faca nimic

5)Directorul nu poate sa faca nimic si sincer nu cred ca il intereseaza ca vezi bine ii o deshteapta se trezeste sa injure ca salbaticii

1 răspuns:
| User a răspuns:

N-ai ce sa patesti. N-are nicio dovadaoh go on Si daca nu ai injurat-o nu inteleg unde ai gresitthinking si daca ai fi injurat-o, nu faci puscarie, stai linistitalaughing