| Skins97 a întrebat:

Am cateva variante pentru majoratul meu si nu stiu ce sa aleg, help puppy dog eyes *Mersi anticipat*. In primul rand sigur mi-l fac in vara (desi ziua mea este in ianuarie), vreau laptop nou urgent laughing

1. Cabana 2 zile
2. Sa iau cativa prieteni in vama
3. Oricum ma duc cu 2 grupuri in vama la vara deci as putea doar sa le fac cinste cand sunt acolo
4. Matusa mea are o curte mare in spatele casei si as putea pune niste corturi acolo si sa facem un foc ceva + muzica etc
5. Sa scot lumea intr-un bar si sa fac cinste si primesc vreo 5000 lei big grin

Mai aveti sugestii?

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Dacă vrei laptop, propune-le prietenilor ssă facă chetă şi să-ţi ia asta..nu să vină fiecare cu câte un cadou. Dacă sunt 15 persoane, câte 100 de lei sunt de ajuns.
Mai bine 4. E în natură. Poţi face un grătar inainte, vă luaţi şi ceva de ronţăit, vă uitaţi la film, râdeţi.
Şi la cabană ar fi frumos.

1 răspuns:
| Lawliet14 a răspuns:

4 sau 5. Sugestii nu mai am, sunt bune ale tale.