| anonim_4396 a întrebat:

Am cautat peste tot melodia din noua reclama Dots Boom si am inteles ca e facuta de cineva special pentru aceasta reclama si nu exista varianta full. Eu nu vreau varianta full, vreau doar cat canta in acest video http://marinela-botezan.blogspot.com/......misto.html iar pentru asta mi-ar trebui un program, ceva, sa tai cumva partea unde intra fata aceea si vorbeste. Si intrebarea mea este daca ma poate ajuta cineva? Nu va pot rasplati decat cu o fundita si voturi! mersi.

Răspuns Câştigător
| Mksdh a răspuns:

Nu pot sa cred ca nimeni9 nu a rasp la asta
pai... poti descarca video-ul apoi sal tai cu ...movie cutter de exthinking
eu am cautat atata timp reclama chiar si in varianta ei normalahee heeam fost fericita sa o gasesc la tine