| Foxilikkkă a întrebat:

Am cerut sa-mi fie sterse primele 2 intrebari, cred ca a trecut destul timp de cand le-am raportat si am trimis mesaj cu rugamintea ca ele sa fie sterse dar fara nici un rezultate, poate nu ma pricep, dar cat trebuie sa astept pana imi vor fi sterse? Multumesc!

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Hai ca incerc si eu sa te ajut! Primele doua, zici! Adica cele mai vechi, nu? Sa nu plangi dupa ele! Sper ca pana maine sa dispara! Daca te-ai razgandit, da-mi un mesaj pe privat!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ele vor fi şterse, trebuie să ai un pic de răbdare, nu eşti singura care scrie.
Raportarea are rol de nerespectarea politicii site-ului şi nu solicitarea expresă a utilizatorului!
Sunt două lucruri distincte.
Pa, pa.