| AnemonaP a întrebat:

Am cosuri mici si multe pe frunte si unpic pe obraji, adica nu sunt urate, se vad doar unpic, vreau sa le fac sa dispara, cum? as vrea ceva natural, nu un produs natural, ceva facut in casa, sa aiba reusita happy Funda+vot
P. S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| djmaxtor007 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=5K4BUzQaCa8 daca l-ai vazut, atunci te vei simti altfel, l-am incercat si eu;)

1 răspuns:
| Gabriela_Mihaela_1990 a răspuns:

Iți recomand sa iți cauți un tratamentul anti-acnee pe baza de creme cu 100% ulei pur de arbore de ceai(Tea Tree) de la Thursday Plantation.
Pe mine cremele m-au scăpat de toate coșurile si punctele negre si ti le recomand cu ceea mai mare încredere.