| Ada_8201 a întrebat:

Am cumparat nu demult un telefon marca Lg gt400...si as dori sa transfer neste date intre tel si pc utilizand cablul de date dar problema este ca atunci cand bag cablu de date in pc(clar intre timp celalalt capat este in telefon) pc-ul (sa zic asa) nu simte telefonul. Ce sa fac? [si mdah am reglat telu sa zic asa pe pc suide cum scrie in guide] ajutati`ma plz big grin

1 răspuns:
| mikkhhell a răspuns:

Trebuie sa instalezi in pc programul (LG pc suite II) ca sa-ti mearga toata treaba ca lumea.