| Gabitzzza a întrebat:

Am dat din gresela o chesti la facebook si acum mi s-a marit zoom-ul cum pot face sa revina la normal? FUNDA DAU...

Răspuns Câştigător
| ExtraBass a răspuns:

Poti tine apasat CTRL si de pe rotita de la mouse dai catre tine.
Bafta!

4 răspunsuri:
| Gabitzzza explică:

Multumesc mult de tot am rezolvat :*

| alex_4140 a răspuns:

Depinde ce browser folosesti la unlde e cum a raspuns AnOnImuS la altele apesi ctrl si - si micsorezi si ctrl si + pentru marire la altele folosesti doar + si -

| Pandele_Cosmin_1995 a răspuns:

Cum dau zumu la facebook

| Elena_Cozma_1992 a răspuns:

Am dat din greseala zoom-ul mic p facebook cum pot da sa revina la normal/