| Dean1996 a întrebat:

Am de facut o compunere cu titlul,, dangerous habits"(obiceiuri periculoase) si nu am nicio idee[ideile sa fie in romana]

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Minciuna, alcoolul, fumatul, drogurile...

| TeoPT a răspuns:

Sex la 11 ani, fumat, droguri, alcool. Sa te abati in viata de cartier de la 10-12 ani. Chestii de-astea.

| ºPishcotº a răspuns:

Fast-food-ul, cred eu ca poate sa fie un obiceu periculorhappy. Ceaohappy

| Bebelushaaː a răspuns:

thinking Hmm
Obiceiuri periculoase ar fi:
1.Mult timp pierdut in fata calculatorului
2.Consumarea fast-food`urilor
3.Neglijarea meselor importante din timpul zilei
4.Consumarea bauturilor alcoolice
5.Consumarea tutunului
6.Consumarea drogurilor.
Si cred ca mai sunt dar nu imi vin acum in minte happy
Sper sa iti ajunga astea :*
Te pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...eu pot sa iti dau o idee, de exemplu cand am azit obiceiuri periculoase m-am gandit la lucruri gen...adolescentii care fumeaza, consuma bauturi alcoolice si droguritonguebig grin