| Pisiii :x a întrebat:

Am descarcat obiecte pentru sims 3 de aici : http://www.parsimonious.org/ insa nu stiu cum sa le pun in joc...adica sa le folosesc. Help?

8 răspunsuri:
| oanaoana63 a răspuns:

Buna
Intri in joc si da i pe iconita din stanga,atunci cand intri in oras,si se creeaza automat un folder download sau umbli in setari din meniu si setezi, nu pot sa ti explic exact deoarece nu mai am jocu in calc si nu am cum sa vad, dar oricum bafta!

| allexia a răspuns:

Trebuie sa creezi un folder pe care sa il numesti Downloads.folderul il creezi in My Documents/EA Games/The Sims 3.Acolo pui tot ce ai downloadat dar sa nu le pui arhivate(le dezarhivezi). Sper ca te-am ajutat!

| availablehandyman a răspuns:

Da obiectele unde sunt bagate cand intri in joc?

| liviacomsa a răspuns:

E simplu apesi pe sims 3 apoi dai pe rochie de exemplu apesi pe ce vrei sa dowlandezi si apoi astepti pana se incarca jos si o sa iti apara 2 lucruri din care tu apesi pe al doilea si astepti pana o sa ti se incarce o imagine astepti cam 5 min si o sa iti apara pe sims

| liviacomsa a răspuns:

E simplu apesi pe sims 3 apoi dai pe rochie de exemplu apesi pe ce vrei sa dowlandezi si apoi astepti pana se incarca jos si o sa iti apara 2 lucruri din care tu apesi pe al doilea si astepti pana o sa ti se incarce o imagine astepti cam 5 min si o sa iti apara pe sims http://www.parsimonious.org/

| andraflorentina a răspuns:

Daca vrei sa-ti fie mai usor, va trebui sa faci un folder numit downloads.Cum a spus si Allexia.

| bombonica27 a răspuns:

Dar fara sa iti faci con nu sunt? ca nu stiu cum sa imi fac mai ales pe the sims resource imi arata ca trebuie sa platesc

| alexutzaje a răspuns:

Nu stiu nici eu