| ruxandraaaaioanaaaa24 a întrebat:

Am facut 2 saptamani de cursuri de legislatie pentru scoala de soferi. Urmeaza sa dau un test pentru ca apoi, daca il trec, sa urmeze orele de condus. Acum vine intrebarea: Care este punctajul minim pe care trebuie sa il obtin pentru a lua testul? Mi s-a spus ca 19 puncte. Stiu ca atunci cand dai sala nu ai dreptul decat la 4 greseli. Dar la acest test cum este? Rog seriozitate! Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Acest test este exact un chestionar ca cel pe care il vei da la sala.
Doar ca totalul de puncte (rasp corecte) nu trebuie sa fie de minumum 22 ca la sala ci doar 18 (sau 19 in cazul tau).