| Zendayya a întrebat:

Am fost blocata pe Facebook si nu mai pot trimite cereri de prietenie. Cam cat timp voi fi blocata?

2 răspunsuri:
| rianarebeka a răspuns:

Depinde.Trebuia sa citesti cat timp ai fost blocata! Scria acolo, dar daca nu ai dat atentie advertismentului nu-i nimic! Cu siguranata poti naviga pe Facebook fara a da cereri de prietenie maxim o luna!

| Caliopy a răspuns:

Depinde si de gravitatea situatiei.In cel mai rau caz, 2luni.Dar cred ca vei fi deblocata in max cateva sapt.