| Alina09 a întrebat:

Am fost cu un baiat app 2 ani. Ne intelegeam f bine, eu il iubesc si stiu ca si el ma iubeste..Numai ca el nu e din orasul meu, e din provincie cum ar venii. Ne am despartit si certat de mai multe ori, dar nu am stat mult certati.Ne am despartit din motiv ca el s a sarutat cu o fata si era beat. Nu e prima oara cand imi face asta. Stiu ca poate nu a fost chiar o relatie si nu ne am vazut de prea multe ori, dar chiar acum, cand trebuie sa vina mai des in orasul meu, imi face asta..CHiar nu stiu ce sa fac, sa il iert sau nu. el a spus ca e din cauza bauturii, stiu ca nu sunt nici eu acolo cand are nevoie de mine sa simta ca e iubit pentru ca ne vedem mai rar, dar nici nu avea dreptul sa faca asta. eu nu l am "inselat" niciodata. Stiu ca ma iubeste si se vede asta numai ca uneori se lasa dus de val si de bautura. Voi ce ma sfatuiti sa fac? Chiar nu stiu.
Funda!

2 răspunsuri:
| deeyutzza94 a răspuns:

BunahappyParerea mea e ca el nu tine asa demult la tine cum zice.Nu mi`o lua in nume de rau dar, daca el da bautura pe tine inseamna ca nu tine asa demult la tine cum zice.Cred ca ar trebui sa luati o pauza, sa va linistiti amandoi si apoi vedeti impreuna ce o sa faceti in continuoare. Dar cred ca aceasta decizie cred ca trebuie sa iei tu si sa te gandesti ce anume vrei sa faci cu viata ta. Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Renunta; ce spui tu aici nu se prea potriveste intr-o relatie normala ''Stiu ca ma iubeste si se vede asta numai ca uneori se lasa dus de val si de bautura''