| theonefy a întrebat:

Am fost in o excursie cu grupul in Bucuresti si era acolo un baiat care se dadea la multe fete... si la scoala ma saluta de fiecare data cand ma vede si (precizez ca un grup de fete de la scoala au sarit pe el si al a fugit de ele nu le-a zis nimic, m-a salutat pe mine. ma place cum sa imi dau deama daca da? FUNDA nu imi zambeste dar ma saluta a ff politicos si se uita in ochiii mei ...nu stiu ajutor ma omoara baiatul asta

2 răspunsuri:
| Khanikua a răspuns:

Pei inkearka sa vb cu el deskis inkearka sa nu iti fie rusine. poate o sa fi cu el sau macar amici f. buni happy

| KyokushinMyLife a răspuns:

Pai, incearca sa te bagi in seama cu el. cere.i id.ul de mess...si poate poate.cine stie...de.o combinatsie smug Pe mess bine inteles, incearca sa.i descoperi punctele comune cu ale tale big hug ma bucur daca te.am ajutat >; D< pha-phalove struck