| Sara2 a întrebat:

Am fost la un bar, si cand am cerut nota de plata ospatarul a spus sa o las pe masa ca o ia el, e posibil sa fi luat banii urmatorii care s-au asezat la masa? ca a venit un grup de multi tineri, imi cam fac griji ma streseaza lucrul asta

1 răspuns:
| BurnInHellSucker a răspuns:

Nu are de ce sa iti pese... ce crezi ca data viitoare o sa te ia ospataru la rost ca de ce nu ai platit? du-te linistita nu are nici un drept sa faca asta, nici o dovada, nimic. probabil nici nu isi mai aminteste de tine. totusi daca indrazneste sa zica ceva sa nu stai ca proasta. El nu e platit ca sa enerveze clientii.