| dulc3'maria a întrebat:

Am gasit pe youtube odata un video in care iti arata cum sa iti faci parul exact asa ca al belindei http://blogamole.mtvtr3s.com/......urple2.jpg insa nu mai am link-ul ma ajuta careva stiti unde era pe youtube videoclipul care iti arata cum sa iti faci parul impletit intr-o parte? mersi mult

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii simplu til impletesti intr-o parte. Da daca vrei sa vezi intra pe yooutube si scrie: videoclip cu coafeze care impletesc parul fetelor intr-o parte. Poate nu te ajuta prea mult raspunsul meu, eu mi-am dat siliinta si am numai 11 ani.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii simplu til impletesti intr-o parte. Da daca vrei sa vezi intra pe yooutube si scrie: vidioclip cu coafeze care impletesc parul fetelor intr-o parte. Poate nu te ajuta prea mult raspunsul meu,eu mi-am dat siliinta si am numai 11 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii simplu til impletesti intr-o parte. Da daca vrei sa vezi intra pe yooutube si scrie: vidioclip cu coafeze care impletesc parul fetelor intr-o parte. Poate nu te ajuta prea mult raspunsul meu,eu mi-am dat siliinta si am numai 11 ani.