| ɹǝʞoſ a întrebat:

Am gasit un tricou care imi place mult pe un site si as vrea sa il comand, fara sa stie mama.Am bani sa il platesc singura dar va fi vreo problema daca sunt minora? Unii asa mi-au zis si nu sunt sigura acum...Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună dimineaţa, păi dacă ai peste 14 anişori nu-i problemă dar înainte de asta informeazăte corect, sunt multe persoane coerente care nici nu se gândesc ce cumpără... Trebuie să fi sigură că obiectul din poză este cel adevărat că înapoi nu îl mai poţi trimite, de exemplu am avut un prieten care a primit o pereche de blugi rupţi şi a spus că o poate trimite înapoi pentru înlocuire şi apoi a rămas şi fără blugi şi cu banii aruncaţi aiurea. Mai ai grijă şi cu poşta dacă ţi-l trimite prin fan curier vei plăti mai mult dar îţi ajunge mult mai în siguranţă şi mai repede. Succes şi informeazăte înainte să cumperi ceva.
O zi minunată în continuare!