| anonim_4396 a întrebat:

Am in fiecare noate vise lucide, adica in care nu iti dai seama ca dormi si par super reale(nu si in cazul meu, adica lumea din mintea mea e cam ciudata si iti dai seama imediat happy } Toate visele sunt ciudate si vesele si se petrec in orasul meu.Adica cladirile sunt in culori vii colorate(vernil,rosu, mov, albastru, galben etc.)si foarte inalte, chiar indoite.Prietenii mei fac actiuni care ii reprezinta,uneori visez ca ma ierd in oras(desi e mic)iar visul se termina cand casesc casa insa nu e cosmar,e ca un puzzle adventure game din ala,visez valuri mari ce ies din lacul mic al orasului(imi plac valurile) si mereu visez animale si oameni ciudati dar veseli gen cu mai multe palarii sau vii colorati sau ieri am visat ca o pisica alba ma urmarea cu o sabie si avea palarie de pirat.(majoritatea din prietenii mei nu ma cred cand le povestesc, si zic ca ei inchid, deschid ochii si e dimineata) iar altii spun ca sunt nebun.Credeti ca e adevarat? SUNT NEBUN? De retinut, nu am cosmaruri, visez doar vise ciudat-haioase dar nu am cosmaruri.

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Probabil sunt doar niste vise.

| BadAngel3 a răspuns:

Nu esti nebun, dar ai o imaginatie extrem de bogata.Si eu visez tot felul de lucruri ciudate. Sunt doar niste vise.

| fluturasdecatifea a răspuns:

Buna. Nu esti nebun, ai doar o imaginatie foarte bogata.Visele sunt date de ''creierul mic'' de subconstient

| MolnarsȘtefania a răspuns:

E foarte bine dacă n-ai coșmaruri!