| luizza95 a întrebat:

Am inceput o noua tema la sport:dansul si astazi a fost foarte neorganizat si pentru saptamana viitoare trebuie sa gasim filmultete cu dansuri sau sa facem o coregrafie.Eu sunt in grup cu inca 5 fete si nu stim ce sa facem.Am cautat pe youtube dar ce am gasit era prea bun pentru ce avem noi timp sa facem.Stiti niste filmulete care ma pot ajuta sau orice altceva?

6 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=OsFTZj--Yx0
e extrem de uosr :) si antrenant. daca nu te ajuta asta, inseamna ca sunteti ft pretentioase :))) ia zi mi. te am ajutat?

| Sara a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=YWRqLZjVGv0&feature=related
toate din lateral sunt bune. cauta in continuare. imposibil sa nu mi dai funda :))

| luizza95 explică:

Ma gandeam la ceva in engleza ca invat in Germania si nu pot sa le pun pe fete sa danseze pe melodii romanesti.

| thealc a răspuns:

Poti cauta clipuri pe google si dai sus videeoclipuri ...si iti gaseste pe mai multe sait. uri cu videouriii