| Grigore1239 a întrebat:

Am inceput sa gadil o fata de la scoala.Ea rade si tot psune inceteaza..Ciar nu-i place sa fie gadilata sau zice asta s-o gadil mai tare?

Răspuns Câştigător
| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Ii place sa o gadili, dar sa nu exagerezi nici tu

3 răspunsuri:
| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Poate nu ii place! Si la noi in clasa fac chestia asta dar mie sincer mi se pare ca nu e o buna sansa de a agata o fata! Incearca ceva romantic.

| UnleashedPsycho a răspuns:

Gâdil-o cu parul, altfel n-ai cum să afli.

| positivity a răspuns:

Dacă spune că vrea să încetezi, tu chiar crezi că vrea s-o gâdili mai tare?
Dacă da, atunci scuză-mă dar nu eşti normal. Dacă nu, atunci ar trebui să o lași în pace.