| XatomisX a întrebat:

Am incontinuu vise lucide cate 5 6 pe noapte adica adorm si cand vreau sa ma trezesc efectiv nu pot, simt ca nu imi pot deschide ochii si tip in vis si strang,, trezeste-te".Ce sa fac?

1 răspuns:
| VladEXPLORE a răspuns:

Asta e paralizie in somn, du-te la doctor cel mai bine ca nu mi se pare normal, vreau sa imi raspunzi la o intrebare: simti ca nu poti sa respiri cand dormi si cand te trezesti parca ti-ai tinut respiratia, ca daca e asa combinat cu paraliza in somn spune-mi ca stiu ce e.