| DiamanteleSeSparg a întrebat:

Am instalat programul ala prin care muzica de la winamp apare la status dar nu merge nu stiu ce sa scriu acolo la "the status message format"? ce trebuie sa fac in continuare?crying la status totusi imi apare ceva dar nu ceea ce trebuie

Răspuns Câştigător
| mhg a răspuns:

Păi...ai putea şi altfel să îţi pui să îţi apară la status melodia pe care o asculţi în winamp, fără să foloseşti acel program.
În cazul în care ai Yahoo Messenger 10, vezi că undeva jos sub lista de mess, scrie "Add Plug-ins", dai click pe aia şi o să-ţi apară o listă, cauţi "FoxyTunes from Yahoo! Music" şi dai click pe dreptunghiul unde scrie "Start". Apoi sub lista de mess, o să apară o chestie unde scrie "FoxyTunes" şi în bara de jos a dreptunghiului acela este o chestie în care selectezi programul, în cazul tău vei selecta Winamp [posibil să fie selectat deja]. Oricum porneşti winampul, pui muzica şi o să-ţi apară la status melodia.
PS:Detalii şi aici : http://www.ymlover.com/tag/muzica-la-status/

Sper că ţi-am fost de folos!