| alexutzu00791 a întrebat:

Am inteles ca examenul de bacalaureat se da in liceul de provenienta cu profesorii "tai". Asa este?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa este, insa doar probele orale le dai cu profesorii tai, la scris vine si o comisie formata din profesori din alta scoala!

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Eu cand am dat Bac-ul l-am dat in alt liceu si cu profesorii de acolo.

| costyn162 a răspuns:

Este adevarat...Fiecare proba de la BAC va fi data in liceul unde ai invatat si cu profesorii care ti-au predat. Insa nu prea are rost daca vrei sa intri la facultate pentru ca majoritatea cer examen de admitere...

| l0rre a răspuns:

Da.asa e

| andr33ad3a001 a răspuns:

Bacul il dai in liceul tau.si cat despre profesori.la probele orale o sa dai cu profesori tai, in schimb la scris o sa vine alt profesori din alte schappy sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu

| cosmaletzu a răspuns:

Da ...asa e!