| mana_9899 a întrebat:

Am inventat o fata in oras dar nu stiu pe unde sa o duc

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Oriunde se poate fara sa platesti multi bani.

| aliceinchains a răspuns:

Ai inventat o fată, superb, cum ai făcut?
Dacă ai inventat o fată...nu știu cum să te ajut, dar dacă ai invitat o fată, o poți duce în parc, să vă plimbați, sau pe niște străzi...sau la munte/mare, depinde unde stai.

| Cristinna_8657 a răspuns:

Se scrie invitat nu inventat...toti s-o duci intr-un parc sau la un suc sau la o prajitura succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zici de o plimbare in parc, apoi beti un suc ceva ma rog asta e doar o idee alta ar fi va plimbati prin oras ( centru ) sau chiar daca este la tine in oras pe cetate
Funda plzzwinking