| adinaciosescu a întrebat:

Am mai intrebat, cu cat sunt platiti tinerii care impart pliante ale supermarketurilor, prin sate.pe teren? Stie cineva? A prestat cineva?

Răspuns Câştigător
| Unique a răspuns:

Buna! N-am mai prestat asa ceva, dar m-ar interesa, am o prietena buna care imparte pliante in diferite saturi, si cateodata ajunge si la un milion, dar depinde foarte mult cate pliante oferi, in functia numarului dat pe zi poti sa faci si 50 ron, 100 ron, 30-20 lei depinde

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Depinde de firma. De obicei, se ia pe numarul de ore. Exemplu: pe 4 ore sa iei 30 ron. Acum depinde si de oras.

| Unique a răspuns:

Ms de fundita

| Unique a răspuns:

Raman datoare

| radu75 a răspuns:

Acum ma intreb: numai la 'saturi'? La orase nu merge? Scuze, orasuri, daca tot veni vorba...;-)

| adinaciosescu explică:

Hai nu fi rau. a gresit fata.repede ai taxat-o

| adinaciosescu explică:

Esti o draguta, n-ai pentru. ce.