| xGyAx a întrebat:

Am mai pus aceasta intrebare! Ce as putea face la un desen cu titlul stop violenta?

3 răspunsuri:
| HySpear a răspuns:

Hmm depinde daca te descurci la desen...
poti face un copil pe jos si un om sau nu stiu facanduse ca da in el, ridica palma...nu stiu gasesti tu ceva, eu ti-am dat o idee...thinking
Succes!

| Gabica a răspuns:

Pai poti face dei oameni batandu-se si un politist care incearca sa ii desparta dar unul dintre cei care se bat il lovesc si pe el. Poti face asta intr-o camera de filmat pe care o tin doua mani si apoi faci in jura albastru si scrii ceva de genul:
Opriti violenta! Si faci ceva de genul unui semn rutier care sa aiba un pumn taiat cu rosu.