| anonim_4396 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor.dau Fundita! Maine ma duc in vizita la un copil de 10 luni si nu stiu ce sa ii cumpar thinking (o atentie ). Nu stiu ce pot duce la un bebe de 10 luni (are 12 kg )
Va rog mult sa imi dati idei.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| lorelore a răspuns:

Pai la un bebe nu te poti duce decat cu hainute jucarii etc...
eu ia-s cumpara un complet genu pantalonasi cu tricou un ursulet de plus.cv de genu sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

O hainuta si o jucarie specific varstei lui cred ca este un cadou mereu binevenit pentru un copil mic.

| LukaVocaloid a răspuns:

Cumparai o jucarie de mestecat din aceea care o tin copii mici cand le cresc dintii sau ceva dragut daca inca mai era vara tias fii spus sai cumperi o sepcuta de marinar acum ca e toamna o sa se faca mai rece asa ca ai putea sai cumperi un plovoras nu prea gros

| BlackCinnamon a răspuns:

Niste papucei draguti happy.