| Casandra_7231 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Am 17 ani si sint o timida, complexata si asta ma afecteaza pe mine si relatiile cu cei din jurul meu. Doresc sa ma schimb, doresc ca aceasta mutenie care pune stapanire pe mine de cate ori intru in contact cu persoane pe care nu le cunosc prea bine sau chiar si cu persoane care imi sunt apropiate sa ia sfarsit. Ma simt terminata pentru ca imi da o stare de neliniste de cate ori stiu ca trebuie sa iesim undeva si ma gandesc ca ma voi retrage din nou in coltul meu si nu voi spune nimic. Nu stiu cum sa fac, ma tot intreb daca un om se poate schimba din moment ce mereu a fost intr-un anumit fel, imi e frica ca nu voi reusi, ca nu am resursele necesare si nu stiu ce sa fac, cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| Laurixu a răspuns:

Dnee nu te mai gandi la asa ceva.cand esti timidaa.nu stiu gaseste orice subiect, despre filmu de aseara etc si discuta cu ei despre orikeee si nu ai de ce sa te simti complexataaa esti frum daca vrei sa fiwinking Baftaa:*:*