| no name a întrebat:

Am nevoie de ajutor cineva care se pricepe sa stearga un cont de hy5 cu pozele mele dar e facut de altcineva...nu stiu cine ce are cu mine de isi pune pozele cu mine si nu-mi place cum sa fac sa il sterg? am incercat sa dau la abuz dar nimic nu s-a intamplat nu stiti ce sa fac altcevaa va rog?

Răspuns Câştigător
| bunker a răspuns:

Te faci isteata.creezi un alt cont hi5(cu pozele unei tipe hot anonime), te imprietenesti cu el, il faci sa creada ai ajuns topita dupa el, il pui sa faca ceva 'nebunesc' pentru tine ca de exemplu sa puna ca wallpaper pe hi5 o tipa in bustul gol, apoi ii faci reclamatie la hi5 si sigur profilul ii va fi sters. e un pic de munca, dar na.
iar daca are poze cu tine la el pe calculator atunci n-are rost sa te agiti, ca oricand poate creea un cont nou asadar...sowwy

2 răspunsuri:
| katyy_5873 a răspuns:

Trimite un mail la admin, trebuie sa fie ceva la rubrica contact us, explica totul si poate ii sterg ei contul.Bafta!

| cristiancc_5409 a răspuns:

Nu se poate sterge asa ceva decat de catre adminul siteului sau cine a facut contul. Fa o reclamatie la admin si se va rezlova