| TraficantDeVise10 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Ma puteti ajuta sa descarc un playlist de la un top de la un radio roman...ma refer toate piesele care sunt in topul respectiv la Radio21, Radio ZU, Kiss FM sau Pro FM.
V-as fi recunoscator daca as putea face rost de piesa ce o caut de mult timp. Multumesc

1 răspuns:
| R0MW4LD a răspuns:

Http://www.charly1300.com/romaniaairplay.htm
Acesta e topul general aplicabil la toate posturile de radio de gen. Cu descarcatul melodiilor ar trebui sa te ajute Google :D Mult succes!