| Ferestean_Adina_1998 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Trebuie Sa fac o prezentare in care Sa ma descriu pe mine pentru balul bobocilor. Tema Halloween / Disney

2 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Ok.

| peperonies a răspuns:

Nu am mult material cu care sa lucrez dar o sa incerc.

Primul lucru pe care pot sa ti-l spun despre tine este ca un cartof e mai creativ decat tine. SI foarte posibil si mai inteligent. Tu chiar vrei sa te descriu eu pe tine avand in vedere ca literalmente tot ce stiu despre tine e ca te cheama ferestean adina, esti boboaca.

ah era sa uit, mai am si poza din care pot sa trag concluzia ca iti place shaorma. da nu ca iti place, altceva nu prea mananci. sper ca am fost de ajutor.