| AndrEeaAndRe23 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent! Sunt in clasa a 6-a(A) si maine am un concurs foarte important in echipa( clasa mea impotriva unei alte clase) oricum am nevoie de sloganuri de genul asta: "6A castigatoare fara nici o ezitare" P.S imi trebuie cat mai multe si sa contina toate cuvantul 6A. a si inca ceva sa fie cu rimahappy Dau funda!love struck

Răspuns Câştigător
| iDizzySmile a răspuns:

6A invinge fara a ezita...sau 6A lupta fara voia ta sau 6A iti inspira increderea sau 6A fara doar si poate va castiga, 6A concursul il va castiga sau vezi si tu baga rima si cuvinte mai iesite din context:]

4 răspunsuri:
| Inutza0102 a răspuns:

Pai este concurs de fotbal sau ce?

| MissDi a răspuns:

6A va castiga. Asta nu o popti schimba.6a va invinge, inima va va frange

| Robertofachiru a răspuns:

6A nu uita, astazi vrem victoria. Funda?:*

| Calancea_Andreea_1992 a răspuns:

Eu nu sunt buna la rime dar iti spun ceva:daca nu castiati castigul nu e totulwinking