| MihaitaEminesque a întrebat:

Am nevoie de niste idei de farse fiindca trebuie sa ma razbun pe niste colegi din camin.

3 răspunsuri:
| lulu03 a răspuns:

In timp ce doarme, pune-i un ziar infasurat, dar mai lung, intre degetele de la picioare. Apoi dai foc, stinge lumina si incepe sa tipi... o sa iasa foarte tare reactia lui. Ori asta ori o sa provoci un incediu laughing scapati si voi o saptamana de ore, nu-i bai! Sau poti sa incerci cu clasica pasta de dinti pe clanta, sau cu serpii de cauciuc in pat!

| RobertMihai570 a răspuns:

Asi avea vreo 3: 1.fi atent depinde ce bea conteaza sa fie suc ca sa nu se vada te duci iei 2 oua sare de lamaie si si piper merge la cola 2. daca i sti codu la telefon sau n-are inti pe un site xxx si dai la blana volumu cu vido si il blochezi 3.i dai link-ul asta i zici cati tr unlike pentru ceva e cu sperieturi il bagi in pamant www.meatspin.com Sper sa iti mearga! Succes!