| PatryTeo a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi...De revelion vreau sa ma imbrac cu oo rochita neagra...imi dati plzz idee de pantofi!:*:*
Ms mult. Fundita normal:X

2 răspunsuri:
| KimBianca a răspuns:

Ar fi dragutsi niste pantofiori negrii cu toc thinking [dar avand in vedere ca sigur o sa dansezi o sa te doara picioarele I don't want to see ] ai putea incerca niste opincute sau ceva de genu cu talpa mai joasa thinking

| crazyblue a răspuns:

Sfatul meu: sa adauci la rochita neagra o curea rosie *(sa ca de craciun) si sa-ti iei niste pantofi cu toc mic rosii sau chiar balerini( depinde de rochie)