| DeeaD1 a întrebat:

Am nevoie de o sugestie pentru un cadou pentru ziua indragostitilor.

5 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Un preloc pe care scrie "I *** love you"

| EuDeeu a răspuns:

Ii poti da o poza cu voi doi pusa intr-o rama, oricum nu trebuie sa fie ceva scump, poate fi decat un sarut numai sa vina din inima! :*

| Cristina1994c a răspuns:

Pai cred ca cel mai interesant cadou ar fi unul facut de tine, cumpara o cutiuta draguta si pune in ea biletele in care sa scrie ce iti place la el, de ce il iubesti... bine si ceva pe langa, o poza cu voi, ar fi destul de ok. Succes :*

| pinkypuff a răspuns:

Daca vine din inima orice e bun

| Cristyan_Criss_1992 a răspuns:

Un lantisor cu jumate de inima e perfect si tu sa ai a doua jumatate din inima