| djcioko a întrebat:

Am nevoie de o voce feminina.
Ma ajuti?
Nu e nevoie de experienta, vreau o acapela, adica pentru mixurile mele ceva de genul NOW YOU LISEN DJ CIOKO .SAU TURN UP THE VOLUME TO LISEN DJ CIOKO IN THE MIX
Va astept pe id meu yahoo... darsidar
skype.id ...djcioko
sau ma poti suna pe cosmote.0763 315 260
PE
http://www.blogtv.com/People/djcioko
sunt acum live daca nu ai somn treci prin zona sa vorbim
dupa ora 21 ma gasiti pe blog pana tarziu spre dimineata.
Va spun eu exact cum sa sune acapela...va inregistrez si o voi folosi in urmatoare mixuri,
Merci, va astept
Aici niste mixuri create de mine
http://www.220.ro/djcioko/audio

6 răspunsuri:
| CrucifiedCountess a răspuns:

Daca era vb de rock ma bagam.pacathee hee

| Dj Boalca a răspuns:

Sincer ce sa zic daca ti-ai facut rost de acapela.eu sunt un dj care si-ar dori sa mixeze la radio... daca ai nevoie de mine...ma gasesti pe ultras_paul

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare din nou! Stiu, stiu, sunt neserios insa mult'am! in seara aia n-am putut dormi, ascultandu-ti piesa mi-am dat seama ce-mi lipsea, tu faci o mel. din sunete simple si mie cand un sunet mi se parea simplu il mai articulam si devenea prea mult, am facut o melodie creand sunete simple si a iesit incredibila, acum ma simt pregatit sa-mi expun melodiile din cap prin soft. Oricum melodia ta este super, chiar ii facusem un refren in engleza si-l cantam prin casawinking succes, poate ne intalnim la calificare Eurovision la anul laughing... apropo, nu prea stiu care melodie iti apartine caci nu scrie ca-i facuta de tine sad in afara de MY SONG care e taree, un zbrehui neserioswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut..si inca mai ai nevoie? de o fata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna in special fetelor, am nevoie de un acapella gen " Dj x in the mix " ce-l voi folosi in urmatoarele mixuri/seturi e cineva dispus/a sa ma ajute? Astept un semn!

Astept rasp la marius_4youlove@yahoo.com