| eDaaaa a întrebat:

Am nevoie de prieteni puppy dog eyes. Cine se ofera?

9 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Toti vorwinking

| emiitzzy a răspuns:

Euuu:X

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Prieteni nu se cauta pe site-uri! prieteni se castiga si se merita!

| BubuuLinna a răspuns:

Ciao! Eu scumpa.:*

Ce faci?

| JuLLiaN a răspuns:

Prietenii nu ti faci pe internet... astfel o sa te izolezi, nu o sa mai ai prieteni reali (doar virtuali daca ma intelegi ) si o sa devi o obsedata de PC, crede-ma stiu ce zic, cand eram mic si eu aveam multi prieteni dinastia de pe net... parerea mea cautati prieteni din orasul tau de aceeasi varsta.

| yodeni a răspuns:

Eu!

| dotcube a răspuns:

Eu.

| eDaaaa explică:

@JuLLiaN
Stiu ca prietenii nu ii faci pe internet
Am o gramada de prieteni reali... De pc nu pot fii obsedata de abia daca stau 2 ore pentru ca am un frate si mai bine zis el e obsedat de pc. oricum merci de raspuns big grin
@bubuuu
Buna happy
Bine fac. o ard aiurea
Tu?

| iOaNamARYA01 a răspuns:

Ma ofer euuuulove struck